Выезд на замеры и доставка - БЕСПЛАТНО!

DEVIregTM Touch теперь в черном цвете

Смартрегулятор DEVIregTM Touch тепер є у чорному кольорі

За перший рік свого існування смартрегулятор DEVIreg Touch став найпопулярнішим терморегулятором на ринку завдяки своїм функціям та можливостям.
Одна з них – енергозбереження, дає можливість знизити споживання енергії до 20%. І тепер ця елегантна модель виробляється не тільки в білому, але й у чорному корпусі. 

«Минулого року DEVIreg Touch з’явився на багатьох ринках світу і швидко набув популярності серед монтажників та покупців. Монтажники високо оцінили простоту монтажу і технічного обслуговування моделі, в той час як для споживачів найціннішою якістю DEVIregTM Touch стала функція енергозбереження завдяки надточному контролю температури», –каже Віктор Драчук, керівник напряму "Кабельні нагрівальні системи DEVI" компанії «Данфосс ТОВ».

Дослідження серед власників виявило важливість енергоефективності для рішень кабельних нагрівальних систем. Показники енергозбереження DEVIregTM Touch до 12% перевершують показники інших моделей на ринку.Такий високий показник досягається завдяки точному управлінню температурою і спеціальним функціям, таким як прогнозування періодів нагріву та визначення режиму провітрювання («відкрите вікно»). Звичайно, смартрегулятор можна програмувати таким чином, щоб він відповідав вимогам повсякденного режиму мешканців оселі і водночас передбачав режим «Від’їзд», який відключає опалення, коли нікого немає вдома.

Смартрегулятор DEVIregTM Touch також є універсальним для будь-якого приміщення, оскільки відтепер випускається не лише в білому, але й в елегантному чорному кольорі. Крім того, завдяки своїй подвійній конструкції, він сумісній з різноманітними рамками. Цим він відрізняється від будь-яких інших моделей.

DEVIregTM Touch дуже надійний і не потребує обслуговування.  

На нього розповсюджується найкраща гарантія – 5 років.

наверх